17 december 2022 , 19:00 - Laila A. - Sport
Er gaat veel mis in het leven van de Marokkaans-Nederlandse voetballer Mohamed Ihattaren. In de afgelopen periode hintte hij dat hij zou terugkeren naar PSV, maar dat blijkt alsnog niet het geval te zijn. Op een recente foto van de speler op Twitter is te zien dat hij terug veel is bijgekomen.
De zaakwaarnemer van de aanvallende middenvelder heeft in de afgelopen weken geprobeerd een terugkeer bij PSV te bewerkstelligen, maar tot dusver blijft die deur echter zo goed als dicht, schrijft soccernews.
Lees ook: Politie arresteert Mohamed Ihattaren
Dit seizoen leek het voetbaltalent terug goed te gaan presteren bij Ajax. In de zomer zag hij er afgetraind en fit uit, maar hij trainde door verschillende persoonlijke omstandigheden niet meer mee, en dat is duidelijk te zien op zijn recente foto’s. Op sociale media zijn veel fans teleurgesteld dat hij in een half jaar tijd opnieuw zoveel kilo’s is bijgekomen.
Lees ook: Ihattaren woont deels bij familie Nouri
Ihattaren haalt het nieuws tegenwoordig vooral vanwege zaken die niets te maken hebben met zijn sportieve prestaties. En dat terwijl hij enkele jaren geleden bij PSV nog werd gezien als één van de grootste voetbaltalenten op de Europese velden.
Algerijns leger verschuift grens, kaapt Marokkaans grondgebied
Boycot wint: Algerijnse komiek Abdelkader Secteur niet naar Marokko
Nederlandse gemeenten gestraft om geheim onderzoek naar moslims
"Marokkaans tuig" splitst PVV van Geert Wilders
Achraf Hakimi heeft bericht voor overstroomd Ksar El Kebir
Algerijnse ex-minister wil miljarden van Marokko voor 50 jaar steun aan Polisario
Achraf Hakimi heeft bericht voor overstroomd Ksar El Kebir
Walid Regragui heeft ontslag genomen! Marokko zonder bondscoach op 4 maanden van het WK?
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça
PSG: Stop lynchpartij op Achraf Hakimi, de leeuw heeft rust nodig!
Spaanse steden ruziën om WK-finale, Marokko bouwt intussen door
Juridische aanval Marokko op Afrika Cup-titel mislukt
Voetbalbond Marokko wil streep door startdatum Afrika Cup