8 november 2022 , 23:00 - Fouad Badel - Sport
Mohammed Ihattaren en Yasmine Driouech hebben hun verloving verbroken. Dat maakte de voetballer zelf bekend op zijn social media accounts.
"Om alle vragen direct te beantwoorden, ik ben vrijgezel en focus mij op al het goede," schreef Ihattaren bij een foto van zichzelf op Snapchat.
Lees ook: Mohamed Ihattaren trouwt met TikTokster Yasmine (foto’s)
Ihattaren en de influencer kondigden vierden in september hun Halal (religieus huwelijk), maar de relatie is al na enkele weken over. Beiden verwijderden ook de foto’s van hun verbintenis van social media.
De voetballer kreeg enkele dagen geleden te horen dat Ajax hem niet wilde houden, waardoor hij in januari naar Italië zal moeten terugkeren. Ihattaren staat nog tot 2025 onder contract bij Juventus.
Lees ook: Ihattaren reageert op flop bij Ajax
Om zijn carrière opnieuw op gang te krijgen heeft de aanvaller een beschermengel gevonden in Wesley Sneijder. De voormalige Nederlandse international heeft hem zijn hulp aangeboden. Ze werden afgelopen zaterdag samen gezien op een voetbalwedstrijd.
Geen derby Marokko-Algerije op Arab Cup na stunt VAE
Begindatum Ramadan 2026 in Marokko al bekend
Zaken tegen Ilyas El Malki blijven zich opstapelen, nu ook Raja Casablanca
Marokkaans restaurant stopt met alcohol en ontketent golf van haat in België
Monstervondst onder zee: Marokko en Spanje vechten om giga-schat!
Marokko kampt met ’verspilling’: 2,4 miljoen leegstaande woningen
Geen derby Marokko-Algerije op Arab Cup na stunt VAE
Afrika Cup 2025: Marokko kiest voor ervaring, negeert wereldkampioenen U20
Rabat betaalt 20 miljoen dirham voor hightech toiletten
Selectie Marokko onverwachte meevaller voor Britse clubs
Walid Regragui onthult selectie voor Afrika Cup, Hakim Ziyech uitgesloten
Marokko boekt moeilijke zege tegen Syrië, mag naar halve finale Arab Cup
Marokko haalt geblesseerde Sofyan Amrabat vroeger weg uit Spanje
Gratis superspits: Ayoub El Kaabi verlaat Olympiakos