4 oktober 2021 - 15:00 - Cultuur
Het is officieel. De succesfilm Gladiator uit de jaren 2000 krijgt een vervolg. Filmmaker Ridley Scott bevestigde de informatie. De vraag is nu of Gladiator 2, net zoals zijn voorganger in Marokko zal worden opgenomen.
Ridley Scott verklaarde in een interview met het tijdschrift Empire dat hij een vervolg wilde geven aan zijn succesfilm, ook al sterft de hoofdpersonage aan het einde van de eerste film. "Ik ben Gladiator 2 aan het schrijven", vertelde hij. Hij bevestigde daarmee de berichten uit 2017.
Lees ook: "Indiana Jones 5" wordt opgenomen in Marokko
De film "vertelt het verhaal... 25 jaar later", aldus de filmmaker, die geen datum wil geven voor de release van de film. Het blad schat dat dat tegen eind 2022 of begin 2023 zal zijn.
Lees ook: Ridley Scott droomt ervan om naar Marokko terug te keren
Gladiator 1 was in Malta, Italië, het Verenigd Koninkrijk en in het Marokkaanse Ouarzazate opgenomen. Ridley Scott kent Marokko goed. Hij maakte er meerdere films, waaronder The Kingdom of Heaven en Body of Lies.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Nieuw powerkoppel: French Montana en prinses van Dubai bevestigen relatie (foto’s)
Spice Girl Mel B trouwt in Marokko
Steen door voorruit auto Cheb Rezki op snelweg
Beelden in Marokko opgenomen Nolan-film ’The Odyssey’ gelekt
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Kusscène in Tanger leidt tot grote rel
Ticketprijzen comeback Saad Lamjarred in Marokko schokken