28 januari 2024 , 15:00 - Saïd Amraoui - Sport
De onvrede van Marokkaanse voetbalfans over de hoge ticketprijzen om het Marokkaans elftal te gaan steunen in Ivoorkust tijdens de 34e editie van de Afrika Cup, lijkt vruchten af te werpen.
Royal Air Maroc heeft aangekondigd dat, in geval van een kwalificatie van Marokko voor de kwartfinales, speciale vluchten zullen worden georganiseerd van Casablanca naar Yamoussoukro, de administratieve hoofdstad van Ivoorkust, waar de volgende wedstrijd zal plaatsvinden. Dit pakket zal betaalbaar zijn en omvat een retourticket voor dezelfde dag, inclusief een toegangskaartje voor het stadion.
Lees ook: Afrika Cup: Marokkaanse fans woedend op Royal Air Maroc
Marokko verzekerde zich van de eerste plaats in groep F door Zambia met 0-1 te verslaan. De Atlas Leeuwen spelen in de achtste finales op dinsdag om 21.00 uur (Marokkaanse tijd) tegen Zuid-Afrika in het stadion Laurent Pokou in San Pedro. Bij kwalificatie voor de kwartfinales wordt verwacht dat Marokkaanse supporters massaal naar Yamoussoukro zullen komen via de speciale vluchten die tussen het vliegveld van Casablanca en dat van Yamoussoukro zullen worden georganiseerd.
Lees ook: Straat naar Hakim Ziyech vernoemd in Ivoorkust?
Eerder deze week bekritiseerden Marokkaanse fans de hoge vliegprijzen naar Ivoorkust met Royal Air Maroc, die meer dan 6000 dirham bedroegen. Ze riepen Fouzi Lekjaa, voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond (FRMF), op om in te grijpen en een samenwerking met de nationale luchtvaartmaatschappij aan te gaan voor redelijk geprijsde vluchten naar het gastland van de Afrika Cup.
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière