14 maart 2024 - 21:00 - Marokko
Bondscoach Walid Regragui heeft woensdag zijn selectie bekendgemaakt voor de oefenduels tegen Angola en Mauritanië. Zoals verwacht zijn enkele spelers die deelnamen aan de Afrika Cup niet opgeroepen.
Opvallend afwezigen zijn aanvoerder Romain Saïss, Selim Amallah, Abdessamad Ezzalzouli, Amin Harit en Yunis Abdelhamid. Ook de geblesseerde Ismaël Saibari, Noussair Mazraoui en Sofiane Boufal zijn niet opgeroepen.
Lees ook: Hakim Ziyech toch aanwezig voor oefenduels Marokko
Er duiken ook enkele nieuwe namen op in de selectie. Brahim Diaz, Soufiane Rahimi, Ilias Akhomach en Eliesse Ben Seghir maken kans op hun debuut voor de Atlas Leeuwen.
De ingrijpende selectiewijzigingen komen niet als een verrassing. Na de teleurstellende uitschakeling van Marokko in de achtste finales van de Afrika Cup 2023 tegen Zuid-Afrika (2-0), kondigde Walid Regragui al aan dat er hervormingen binnen de staf en de selectie zouden komen.
Lees ook: Belangrijke wijzigingen in Marokkaanse selectie
De Marokkaanse voetbalbond bevestigde in een officiële mededeling dat Regragui na de Afrika Cup-mislukking veranderingen zou doorvoeren. De bondscoach kreeg veel kritieke van de supporters die hem zijn vertrouwen in spelers die ondermaats presteerden verweten.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers