14 april 2024 - 14:00 - Sport
Walid Regragui voert een aantal wijzigingen door in zijn selectie. De aanstaande wedstrijden van Marokko tegen Zambia en Congo in juni, in het kader van de kwalificatie voor het WK 2026, en de Olympische Spelen van Parijs zijn hier aanleiding voor.
De Marokkaanse bondscoach richt zich op de WK-kwalificatiereeks, die in juni van start gaat in het Noord-Amerikaanse trio van Canada, Mexico en de Verenigde Staten. Daarnaast begeleidt hij ook de Marokkaanse U23-ploeg tijdens de Olympische Spelen in Parijs, die van 26 juli tot 11 augustus plaatsvinden.
Lees ook: Walid Regragui: bondscoach onder druk
Om beide doelstellingen te behalen, bekijkt Walid Regragui de definitieve selectie voor het trainingskamp in juni. Spelers die mogelijk terugkeren in de selectie zijn aanvoerder Romain Saïss, verdediger Nasser Mazraoui, middenvelder Sofiane Boufal, Selim Amallah (Valencia) en aanvaller Zakaria Aboukhlal. Deze spelers waren afwezig tijdens de recente oefenwedstrijden tegen Angola en Mauritanië.
Daarnaast zullen spelers die in juni uitkomen voor de Olympische Spelen niet beschikbaar zijn voor de WK-kwalificatiewedstrijden tegen Zambia (7 juni) en Congo (11 juni). Dit betreft onder meer Chadi Riad, Oussama Azzouzi, Amir Richardson, Bilal El Khannous, Ilias Akhomach en Eliesse Ben Seghir. Daarnaast zullen spelers die tijdens het laatste trainingskamp niet excelleerden, mogelijk niet geselecteerd worden voor de komende wedstrijden.
Lees ook: Marokkaans elftal: Noussair Mazraoui wil verandering
In de komende dagen zullen bondscoach Walid Regragui en zijn U23-collega Tarik Sektioui samenkomen om te bepalen wat de optimale selectie is voor de komende uitdagingen.
Tanger start actie tegen illegale parkeerwachters, tientallen arrestaties
Voormalig cultureel icoon Nador in verval
Op chaabi dansende chirurgen lokt felle reacties uit in Marokko
Homoseksuelen zorgen voor gespannen sfeer in Tanger
"Huwelijk belangrijker dan school" in Marokko
Nieuw powerkoppel: French Montana en prinses van Dubai bevestigen relatie (foto’s)
Marokkaanse logo’s weggehaald door Algerije
Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Hakim Ziyech terug naar Turkije?
Hakimi vs Mbappé: confrontatie gepland
Imane Khallad doet geruchten rond Yassine Bounou zwijgen
Ajax-talent Abdellah Ouazane op weg naar Real Madrid
Fenerbahçe dwarsboomt transfer Sofyan Amrabat
"Hakim Ziyech interesseert ons niet!"