22 juni 2022 - 17:40 - Wereld
Reizigers die terugkeren uit Marokko vertonen het hoogste Covid-19 infectiepercentage in Israël. Meer dan 7% van hen test bij aankomst in Israël positief op Covid-19.
Sinds eind mei kunnen toeristen Israël ongehinderd binnenkomen en verlaten zonder een bewijs van inenting of een negatieve PCR-test te hoeven overleggen. Deze maatregel leidde tot een plotselinge toename van infectiegevallen.
Lees ook: Stijging Covid-19 in Marokko: deskundigen pleiten voor 3ᵉ vaccindosis
Zoals Israel Hayom meldt, maakt het Israëlische ministerie van Volksgezondheid zich zorgen over de toename van infectiegevallen onder reizigers die het land binnenkomen. Volgens het ministerie van Volksgezondheid zijn op zondag 19 juni in totaal 926 nieuwe gevallen van Covid-19 geregistreerd.
Lees ook: Covid-19-besmettingen stijgen snel in Marokko
Het hoogste aantal positieve gevallen werd geregistreerd onder reizigers uit Marokko. 100 van de 1365 mensen die in Israël aankwamen, testten positief op Covid-19, een percentage van meer dan 7%. In vergelijking hadden reizigers uit Portugal en Spanje infectiepercentages van respectievelijk 6,87% en 5,83%.
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning
Marokkaan verdacht van brand bij citadel Bastia
Rusland blokkeert 28 ton vis uit Marokko