28 januari 2022 - 19:00 - Economie
Luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc heeft na de aankondiging van de heropening van het luchtruim voor vluchten van en naar Marokko vanaf 7 februari, besloten om al haar internationale routes te hervatten.
Volgens bronnen gecontacteerd door Le360, zal Royal Air Maroc alle internationale routes hervatten die sinds 29 november 2021 bij besluit van de Marokkaanse autoriteiten waren opgeschort. Het Marokkaanse luchtruim werd gesloten wegens de snelle verspreiding van de nieuwe omikronvariant van het coronavirus.
Lees ook: Marokko heropent luchtruim
In totaal zullen 49 bestemmingen opnieuw worden bediend door de nationale luchtvaartmaatschappij, die zich volgens dezelfde bronnen al een aantal maanden voorbereidt op een veilige hervatting van haar internationale diensten, in afwachting van een beslissing van de regering over de heropening van het Marokkaanse luchtruim.
Lees ook: Royal Air Maroc overweegt ticketprijzen te verhogen
De Marokkaanse regering heeft donderdag aangekondigd dat het luchtruim met ingang van 7 februari opnieuw wordt opengesteld voor vluchten van en naar Marokko. "Dit besluit is in overeenstemming met de wettelijke bepalingen betreffende het beheer van de noodtoestand op het gebied van de volksgezondheid, met de aanbevelingen van het wetenschappelijk en technisch comité en rekening houdend met de ontwikkeling van de epidemiologische situatie in het koninkrijk", aldus de regering in een verklaring. Het nieuws veroorzaakte een stormloop op Royal Air Maroc agentschappen in Casablanca en andere steden.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje