21 januari 2022 - 09:40 - Marokko
In reactie op de druk om de Marokkaanse grenzen weer te openen, zegt regeringsleider Aziz Akhannouch dat deze beslissing afhangt van de ontwikkeling van de epidemiologische situatie in het koninkrijk en in de wereld.
Het besluit om de grenzen weer te openen kan pas op het "laatste moment" worden genomen, verklaarde Aziz Akhannouch tegen de media. De premier stelt dat verschillende factoren in aanmerking moeten worden genomen voor een beslissing ter zake.
Lees ook: Op een privé-vlucht naar Marokko voor 2000 €
In reactie op de aanhoudende vragen over het al dan niet heropenen van de grenzen herhaalde Akhannouch dat de grenzen gesloten houden voorlopig noodzakelijk is vanwege de verspreiding van de Omikronvariant, en bedoeld is om de regering voldoende de tijd te geven om de risico’s beter in te schatten.
Lees ook: Marokko: druk op minister Aït Taleb om grenzen te openen
Het Marokkaanse regeringshoofd benadrukte dat er voorbereidingen zijn genomen om de terugkeer van een zo groot mogelijk aantal burgers te vergemakkelijken.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko