23 februari 2022 - 21:00 - Marokko
Te midden van de crisis met Algerije heeft Marokko een oostelijke militaire zone ingesteld die onder leiding staat van generaal-majoor Mohamed Miqdad. Dit is de eerste keer dat dit gebeurt.
Na de noordelijke en de zuidelijke militaire zones heeft Marokko er nu een derde bijgekregen: de oostelijke militaire zone.
Lees ook: Satellietfoto nieuwe militaire basis bij Rabat
In het jongste nummer van hun tijdschrift melden de Royal Armed Forces dat op bevel van Koning Mohammed VI, opperbevelhebber en chef-staf van de Royal Armed Forces, luitenant-generaal Belkhir El Farouk, inspecteur-generaal en bevelhebber van de zuidelijke zone, op 5 januari 2022 in Errachidia de inwijdingsceremonie heeft geleid van het commando van de oostelijke zone, dat onder leiding komt te staan van generaal-majoor Mohamed Miqdad.
Lees ook: Marokko, een opkomende militaire macht in de regio
Generaal-majoor Mohamed Miqdad, de eerste commandant van de Oostelijke Zone, heeft bekendheid gekregen als strijder in het Sahara-conflict en heeft verschillende militaire leidinggevende functies bekleed, aldus dezelfde bron. De officier heeft uitgebreide ervaring in het leiden van militaire operaties.
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Zon, zee, strand: Martil herovert zijn kusten
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk