4 april 2023 - 11:30 - Cultuur
Hiba Abouk, de inmiddels ex-vrouw van Achraf Hakimi, heeft een week na de aankondiging van haar scheiding van de Marokkaanse international, voor het eerst uitleg gegeven op sociale media.
Actrice Hiba Abouk kondigde op 27 maart het einde aan van haar relatie met Achraf Hakimi. Een maand eerder, op 27 februari, werd de Marokkaanse verdediger van Paris Saint-Germain (PSG) aangeklaagd voor een vermeende verkrachtingszaak in Parijs. "Ik had tijd nodig om de schok te verwerken", zei Hiba Abouk eind vorige maand. Ze voegde eraan toe dat ze aan de kant van de slachtoffers staat.
Lees ook: Hiba Abouk verbreekt stilte en bevestigt scheiding van Achraf Hakimi
Een week na deze aankondiging verscheen Hiba Abouk opnieuw op sociale media. De in Tunesië geboren Spaanse actrice plaatste zondag twee foto’s van zichzelf waarop ze gelukkig en ontspannen te zien is, samen met een boodschap van dankbaarheid aan iedereen die haar tijdens deze moeilijke weken heeft gesteund. "Met deze selfie wil ik een grote kus geven aan iedereen die me zoveel liefde en steun geeft. THANK YOU," schreef ze op haar Instagram-account.
Lees ook: Vrouw Achraf Hakimi vestigt zich definitief in Madrid
Hiba Abouk zegt dat ze na de breuk met Achraf Hakimi, de Marokkaanse international met wie ze twee kinderen heeft, Amín (3) en Naim (1), gewoon verder gaat met haar leven. Ze heeft zich gevestigd in Spanje en gaat zich nu met name richten op haar professionele carrière en haar rol als moeder. "Ik had het nodig om deze uitleg te geven, zodat ik mijn persoonlijke, publieke en professionele leven op de minst schadelijke en traumatische manier kan hervatten, waarbij ik eerst en vooral mijn kinderen bescherm, die natuurlijk mijn hoogste prioriteit zijn", schreef ze.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko
Marokko zingt voor Abdelouahab Doukkali, levende legende