29 mei 2023 , 16:30 - Nawel Serdouni - Sport
Hiba Abouk, de ex-vrouw van Achraf Hakimi, laat opnieuw van zich horen op sociale media. In een recente post benadrukt ze dat familie belangrijker is dan wat dan ook.
De Spaanse actrice van Tunesische en Libische afkomst gaat door een moeilijke periode sinds haar scheiding van de Marokkaanse international Achraf Hakimi. Hiba Abouk plaatst regelmatig berichten op haar sociale media over haar kinderen en gezin. "Gezin komt op de eerste plaats", schreef ze enkele dagen geleden, vergezeld van het nummer "Acrostico" van Shakira en enkele foto’s met haar twee zonen.
Lees ook: Hiba Abouk haalt uit naar Achraf Hakimi: "Hij had niets!"
Sinds haar scheiding vindt de 36-jarige actrice troost bij haar kinderen, Amin, 3 jaar oud en Naïm, 1 jaar oud. Hakimi zelf is sinds februari onderwerp van een onderzoek naar verkrachting. De Marokkaanse rechtsback van PSG heeft ook sterk te lijden onder zijn persoonlijke situatie, waardoor zijn prestaties bij de Parijse club zijn achteruitgegaan. PSG overweegt daarom om hem deze zomer te laten gaan.
Munir El Haddadi ontvlucht Iran na spannende tocht over land
Pep Guardiola woedend om respectloze reactie bij Ramadan-pauze
Kwart eeuw cel voor schietpartij in Al Hoceima
Reis vanuit Marokko eindigt in Spanje voor Italiaanse ontvoerder
Elektrische Renault 5 gaat de strijd aan van Japan tot Marokko
Havens en luchthavens Marokko beginnen 2026 met historische records
Munir El Haddadi ontvlucht Iran na spannende tocht over land
Pep Guardiola woedend om respectloze reactie bij Ramadan-pauze
Marokkaans international Munir El Haddadi zit vast in Iran
Vaarwel atletiekbaan: Marrakech wordt 100% voetbal
Marokko wil snel winst uit peperdure WK-stadions halen
Sofiane Boufal brengt magie terug op voetbalvelden
Jonge kickbokser Anouar Aaoualy uit Nador kroont zich tot vice-kampioen K1
Walid Regragui kan naar Saoedi-Arabië