16 februari 2022 - 10:20 - Economie
Het Nationaal Marokkaans Verkeersbureau (ONMT) zet zijn commercieel offensief voort en heeft zijn zinnen gezet op het Verenigd Koninkrijk, waar het toezeggingen heeft gekregen van luchtvaartmaatschappij Easyjet.
In een verklaring na een bijeenkomst met de directeur van Easyjet en de CEO van Easyjet Holidays, zei ONMT-directeur Adel El Fakir dat "Marokko erg blij is om toeristen uit de hele wereld te verwelkomen, vooral uit het Verenigd Koninkrijk", meldde La Vie Eco.
Lees ook: Transavia: boekingen naar Marokko gaan door het dak
De luchtvaartmaatschappij heeft bij deze gelegenheid haar capaciteitstoezeggingen voor Marokko bevestigd. Zo zijn er vluchten gepland vanaf februari van dit jaar, en is het vliegprogramma voor het zomerseizoen (april-november 2022) alvast bemoedigend.
Meer bepaald plant EasyJet 75 vluchten per week die Marokko verbinden met zes Europese markten: het Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Duitsland, Italië, Zwitserland en Nederland. Mooi meegenomen want de Marokkaanse strategie om nieuwe klanten aan te trekken, wordt volgens dezelfde bron kracht bijgezet.
Lees ook: Wereld-Marokkaan doodsbang voor in Marokko gestrande zwangere vrouw
Deze verbintenissen van Easyjet komen bij de vele strategische samenwerkingsverbanden die door het ONMT in Frankrijk, Spanje en Londen met grote luchtvaartmaatschappijen en reisbureaus zijn ondertekend.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Belasting betalen in Marokko verandert
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje