3 september 2023 - 23:30 - Marokko
De voorzitter van de gemeente Harbik in Marrakech, wordt verdacht van het ontvangen van 5000 dirham smeergeld. Hij is gearresteerd door de Koninklijke Gendarmerie.
Een vrouw die een handelsvergunning wilde verkrijgen had contact gezocht met een medewerker van de gemeente Harbil. Deze zou haar hebben voorgesteld om een geldbedrag te betalen in ruil voor de goedkeuring van haar aanvraag.
Lees ook: Corruptieschandaal rond advocaten in Tetouan
De vrouw zou vervolgens de gemeentevoorzitter hebben aangegeven via de kliklijn tegen corruptie, wat de Koninklijke Gendarmerie in staat stelde om, op bevel van de procureur bij het Hof van Beroep in Marrakech, de ambtenaar op heterdaad te arresteren in Tamansourt, volgens Telquel.
Lees ook: Magistraat Tanger gevangenis in voor corruptie
De gemeentevoorzitter, lid van de UC-partij, en de medewerker die met de vrouw had gesproken, zijn verhoord en in voorlopige hechtenis genomen. Het Openbaar Ministerie heeft een onderzoek bevolen om de zaak op te helderen.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko