22 september 2023 - 21:00 - Marokko
De Marokkaanse autoriteiten hebben een internationaal arrestatiebevel uitgevaardigd tegen een Palestijn die wordt beschuldigd van het misbruiken van minderjarigen. Zijn vermoedelijke medeplichtige is gearresteerd door de koninklijke gendarmerie van Lahraouyine, in Casablanca.
De zaak kwam aan het licht met de publicatie van video’s op sociale media. In deze video’s is een Palestijn te zien met minderjarige meisjes, waarin hij beweert seksuele relaties met hen te hebben gehad, meldt Assabah. Deze video’s leidden tot een onderzoek door de koninklijke gendarmerie van Lahraouyine. In totaal werden 15 slachtoffers verhoord. De onderzoekers slaagden erin een 26-jarige vrouw te identificeren, die ervan wordt verdacht als tussenpersoon te hebben gefungeerd in deze zaak. Ze werd gearresteerd na met één van de slachtoffers te hebben afgesproken. Verklaringen van de slachtoffers en telefoonopnamen bevestigen haar betrokkenheid.
Lees ook: Vrouwen in Tanger verkochten pornofilms met hun dochters
Tijdens het verhoor van de jonge vrouw kwamen er meer details naar voren. Ze vertelde dat ze de Palestijn, die Marokko was binnengekomen met een Israëlisch paspoort, "toevallig" had ontmoet in het centrum van Casablanca. Ze hielp hem zijn wens te vervullen om tegen een "commissie" van 500 dirham per meisje seks te hebben met minderjarigen. Zo had de hoofdverdachte relaties met zeker 15 minderjarigen in zijn woning. Op basis hiervan hebben de Marokkaanse autoriteiten een internationaal arrestatiebevel tegen de Palestijn uitgevaardigd. Mensenhandel, verkrachting van minderjarigen, aantasting van de zeden en productie en verspreiding van pornografische inhoud zullen deel uitmaken van de aanklacht.
Koning Mohammed VI onthult "Atlantisch Initiatief" voor Afrikaanse landen
Verrassend: Marokko scoort laag op gastvrijheid
Ontdekking in Marokko herschrijft einde dinosauriërs
Marokko’s nieuwe arsenaal: Drones en raketten van Israël en VS
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Knapste politieagent van Marokko gaat viraal
Koning Mohammed VI onthult "Atlantisch Initiatief" voor Afrikaanse landen
Verrassend: Marokko scoort laag op gastvrijheid
Ontdekking in Marokko herschrijft einde dinosauriërs
Marokko’s nieuwe arsenaal: Drones en raketten van Israël en VS
Knapste politieagent van Marokko gaat viraal
Vermiste Class40 Acrobatica raceboot duikt op in Marokko
Lichaam onbekende man spoelt aan in Tanger
Marokkaanse drone schakelt Polisario-leden uit