28 september 2020 - 14:20 - Economie
De Canadese groep Trigon Metals heeft de nodige toestemmingen verkregen voor de aankoop van het bedrijf Technomine SARL dat exploitatievergunningen bezit voor de mijnen Silver Hill en Tama Doult in het Marokkaanse Atlasgebergte.
Trigon Metals heeft 500.000 dollar betaald voor Technomine SARL. Het bedrijf heeft ook voor 6 miljoen euro aandelen uitgegeven.
Deze aankoop is onderdeel van de inspanningen van het bedrijf om zich op de Afrikaanse markt te ontwikkelen door de aankoop van zilver- en kopermijnen. Silver Hill strekt zicht uit over 16 km².
Jed Richardson, voorzitter van Trigon Meals, stelt dat het voor zijn bedrijf belangrijk is om nieuwe markten te vinden en minder van China te gaan afhangen.
Gezin aangevallen om plekje op strand in Al Hoceima
Drama in Marokko: man steekt politieagent "zomaar" dood
Vader Nasser Zefzafi vecht voor zijn leven in ziekenhuis
Droom van derde titel leeft: Marokko klopt Tanzania met 1-0
Realityster geweigerd bij Marokkaans restaurant
Beruchte Peruaanse crimineel opgepakt met Marokkaans voetbalshirt
Revolut komt Marokkaanse banksector ontwrichten
Prijzen dalen in Marokko, maar niet overal
Marokko maakt einde aan monopolie Spaanse groep
Braziliaan domineert supermarkten in Marokko
Stellantis brengt productie succesmodel naar Marokko
Hogere belasting op komst voor grondbezitters in Marokko
Ouezzane krijgt economische zone voor 8000 ambachtslieden
Marokko grootmacht in blauwe bessen geworden