2 juni 2022 - 11:40 - Sport
De woning van kickbokser Jamal Ben Saddik in Antwerpen, is in de nacht van dinsdag op woensdag door onbekenden met vuurwerk aangevallen.
De Belgisch Marokkaanse kickbokser woont in de Zegepraalstraat in de wijk Borgerhout. Voor zijn huis werd volgens het Antwerpse parket, vuurwerk tot ontploffing gebracht. De gevel van de woning raakte beschadigd.
Lees ook: Kickbokser Jamal Ben Saddik gearresteerd
Naast de woning van Jamal Ben Saddik liepen ook meerdere andere huizen schade op. De kickbokser zelf was niet thuis op het moment van de aanslag. Ben Saddik traint momenteel in Nederland. In de woning waren wel zijn vader, zijn vrouw en zijn kind aanwezig. De vader van Ben Saddik en meerdere andere mensen moesten met gehoorschade naar het ziekenhuis.
Lees ook: Kickbokser Jamal Ben Saddik na 1,5 maand uit de gevangenis
Wie de aanval pleegde en wat de reden ervoor was is nog niet bekend. Wel wordt vermoed dat de aanslag te maken heeft met het dossier van de gekraakte chatdienst Sky ECC, waarin Ben Saddik verdacht wordt. De kickbokser verkocht de app en was daarvoor een jaar geleden gearresteerd. Hij bracht toen ruim een maand in de gevangenis door.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten