22 januari 2023 - 23:00 - Economie
Om reizigers, vooral toeristen en zakenmensen, meer capaciteit en comfort te bieden, zal de route Dubai-Casablanca vanaf 15 april worden bediend door een Emirates Airbus A380.
De A380 is de opvolger van de Boeing 777-300ER, die momenteel nog de route Dubai-Casablanca bedient. Na Zuid-Afrika en Egypte zal Marokko het derde land in Afrika zijn dat dit vliegtuig ontvangt. Het besluit komt op het juiste moment, aangezien de vraag naar de bestemming Casablanca sinds de invoering ervan groot is.
Lees ook: Royal Air Maroc punctueel? Ranglijst geeft antwoord
Het toestel is volgens de luchtvaartmaatschappij erg populair bij reizigers vanwege de vele voordelen. Het vliegtuig heeft 14 privésuites in de eerste klasse en 76 slaapstoelen in de businessklasse. Er zijn ook 401 ruime en comfortabele stoelen in de Economy Class. Hiermee wil Emirates Marokko helpen zijn toeristische sector nieuw leven in te blazen.
Lees ook: Emirates Airlines verhoogt vliegfrequentie naar Casablanca
"Emirates vliegt al twee decennia op Marokko. Dankzij de voortdurende stijging van de vraag en het herstel van het reisverkeer maakt het Marokkaanse toerisme een snelle opleving door. We zijn ervan overtuigd dat de lancering van de vluchten en de terugkeer van de A380-diensten zullen helpen om te voldoen aan de groeiende vraag naar reizen van en naar Marokko," aldus Khalfan Al Salami, Managing Director van Emirates in Marokko.
Celstraffen en boetes voor bromfietsers in Marokko
Duizenden Marokkaanse truckers in Spanje onder vuur
Marrakech bouwt ondergrondse wegen tegen files
Belangrijke mededeling voor wie via Tanger Med reist
Marokkaanse diaspora: vijf douanevalkuilen die je moet kennen
Vader Nasser Zefzafi voorgedragen voor Nobelprijs
Hogere belasting op komst voor grondbezitters in Marokko
Ouezzane krijgt economische zone voor 8000 ambachtslieden
Marokko grootmacht in blauwe bessen geworden
Dirham onder druk door euro, maar reserves groeien gestaag
Ecuador wil rijstoverschot in Marokko dumpen
Investeren in Marokko wordt makkelijker voor diaspora
Een bedrijf starten in Marokko? Fiscale verplichtingen!
Grote Spaanse hotelgroep vestigt zich in Marokko