17 september 2020 - 15:10 - Marokko
Een 22-jarige crimineel is eerder deze week door de politie in Nador gearresteerd voor drugshandel en wapenbezit.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de twintiger gearresteerd na een klacht van twee slachtoffers die hij in de wijk Taouima met een mes zou hebben bedreigd. Dat gebeurde tijdens een banale wijkruzie.
Tijdens een huiszoeking bij de verdachte ontdekten de agenten een jachtgeweer, 32 kogels, negen messen, een grote hoeveelheid XTC-pillen, een pruik en een bivakmuts, elf mobiele telefoons en een geldbedrag afkomstig van criminele activiteiten.
Het onderzoek is nog aan de gang. De verdachte, een bekende van de politie en de justitie, werd in bewaring gesteld, aldus de DGSN.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor