Politie Tetouan maakt leven drugsdealers moeilijk
De politie van Tetouan blijft streng optreden tegen de drugshandel in de Noord-Marokkaanse stad. Eerder deze week werd opnieuw een drugsorganisatie opgerold.
26 oktober 2020 - 09:40 - Marokko
Drie verdachten zijn zaterdagochtend in Tanger gearresteerd voor drugshandel. De verdachten zouden samenwerken met een grote drugsorganisatie.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werden twee verdachten bij een wegversperring in Gueznaya gearresteerd. In hun auto werden 2929 XTC-pillen en 1980 Rivotril-pillen, drie messen, mobiele telefoons en een geldbedrag gevonden.
Persagentschap MAP bericht dat de derde verdachte in een andere auto bij dezelfde wegversperring werd aangehouden. Tegen één van de drie arrestanten had de politie in Rabat een nationaal arrestatiebevel uitgevaardigd. Hij werd gezocht voor drugshandel en geweld met een mes.
De drie verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen. Het onderzoek loopt nog onder toezicht van het parket.
Lees meer
De politie van Tetouan blijft streng optreden tegen de drugshandel in de Noord-Marokkaanse stad. Eerder deze week werd opnieuw een drugsorganisatie opgerold.
Twee verdachten zijn tijdens een gezamenlijke actie van de gerechtelijke politie en de Marokkaanse inlichtingendienst DGST op de snelweg van de Casablanca gearresteerd.
De politie heeft maandag in El Hajeb drie verdachten gearresteerd, waaronder een apothekeres, voor drugshandel.
Drie verdachten werden dinsdag in Salé gearresteerd voor hun betrokkenheid bij de vluchtpoging van een motorbakfiets enkele dagen geleden.
Een man die actief gezocht werd in de regio Nador en Al Hoceima, werd aangehouden door de justitiële politie (BNPJ) en de Marokkaanse inlichtingendienst (DGST). Hij zou lid zijn...