Serieverkrachter opgepakt in Marrakech
Een serieverkrachter is zondag door de politie in Marrakech gearresteerd. De verdachte zou ook aan het hoofd staan van een drugsbende.
- Marokko
Een 27-jarige verdachte is vrijdag door de politie in Casablanca gearresteerd voor een poging tot ontvoering in een openbaar vervoer bus.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN viel de verdachte de passagiers van twee bussen aan met een mes. Tijdens de tweede aanval probeerde hij een passagier te ontvoeren.
Het voorval vond vrijdagochtend plaats in de wijk Hay Hassani in de metropool. De politie werd gewaarschuwd door een van de buschauffeurs, die zelf ook was bedreigd.
Onderzoek leidde tot de identificatie en arrestatie van de verdachte, een bekende van de politie die in het verleden al werd veroordeeld voor criminele feiten. De twintiger had het mes bij zich toen hij werd opgepakt.
Lees meer
Een serieverkrachter is zondag door de politie in Marrakech gearresteerd. De verdachte zou ook aan het hoofd staan van een drugsbende.
Een Fransman is afgelopen donderdag door de politie in Casablanca gearresteerd op verdenking van moord. Frankrijk had een internationaal arrestatiebevel tegen hem uitgevaardigd.
De BNPJ-politie heeft vrijdag voor ruim 20 kilo aan goudstaven en 2.489.870 euro in beslag genomen in Oujda. Vier verdachten werden gearresteerd.
Een tienermeisje dat als vermist was opgegeven in Fez is door de politie teruggevonden. Een verdachte werd gearresteerd voor het wegleiden en ontucht met een minderjarige.
De gerechtelijke politie heeft donderdag in Casablanca een verdachte gearresteerd voor aanzet tot haat, moord en vernieling van openbare goederen.