11 mei 2024 - 19:00 - Sport
De Turkse acteur Mert Altınışık, bekend van zijn rol als Kamal in de successerie "Samhini", heeft zijn liefde voor Marokko uitgesproken. In een recent interview vertelde hij over zijn band met het koninkrijk en zijn waardering voor de Marokkaanse cultuur.
Mert Altınışık, die zeven jaar lang de rol van Kamal vertolkte, beschrijft Marokko als een tweede thuis. Hij herinnert zich met plezier zijn eerste bezoek aan Marrakech, waar hij warm werd ontvangen door de lokale bevolking. "Ik voelde me meteen op mijn gemak," aldus de acteur. "De Marokkanen zijn gastvrije mensen met een groot hart."
Lees ook: Acteurs ’Samhini’ in Marokko voor nieuwe film
Naast de gastvrijheid, is Mert Altınışık ook een grote fan van de Marokkaanse keuken. Hij noemt de gerechten "exquis" en geniet met volle teugen van de diverse smaken en specialiteiten. "Ik ben dol op Marokkaanse desserts," voegt hij toe. "En er zijn zeker overeenkomsten met de Ottomaanse keuken."
Lees ook: Marokkanen geven voorkeur aan buitenlandse televisiezenders
De band tussen Mert Altınışık en Marokko gaat verder dan acteren en koken. Hij heeft vrienden gemaakt in het koninkrijk en bezoekt het regelmatig, met Agadir en Rabat als favoriete steden. "Marokko is een land waar ik me altijd welkom voel," aldus de acteur. "Het voelt als thuis."
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko