24 november 2022 - 21:00 - Marokko
Afgelopen dinsdag werd het lichaam van een vrouw ontdekt in de buurt van een rioolbuis in de wijk Malabata in Tanger. Daarnaast werd recent ook het levenloze lichaam van een man gevonden in zijn woning. De politie voert een onderzoek naar beide vondsten.
De politie van Tanger heeft een onderzoek ingesteld na de ontdekking van een verminkt en ontbonden lijk in de buurt van een rioolbuis in de wijk Malabata afgelopen dinsdag. Het dagblad Al Akhbar meldt dat de gerechtelijke politie een uitgebreid onderzoek heeft ingesteld naar de omstandigheden van de dood van de vrouw. Het lichaam van het slachtoffer werd overgebracht naar het regionale ziekenhuis van Tanger, waar een autopsie zal worden verricht om de doodsoorzaak vast te stellen.
Lees ook: Nieuwe ontwikkelingen in onderzoek naar moord op student in Tanger
Daarnaast voert de gendarmerie van de gemeente Gueznaia onderzoek onder toezicht van het parket naar een zaak van een man die twee weken geleden dood in zijn huis werd aangetroffen. De onderzoekers kijken naar de hypothese van moord op de man die werkzaam was in de visserijsector, vooral omdat werd vastgesteld dat zijn fiets was verdwenen.
Lees ook: Lichaam lid Al Adl wal Ihsane uit rivier gehaald in Kenitra
De laatste keer dat de overledene levend werd gezien, was hij in het gezelschap van een aantal vrienden die hij had uitgenodigd voor een diner bij hem thuis. Zijn vrouw was op dat moment afwezig omdat ze op bezoek was bij haar ouders. De familie van de overledene zou een verzoek hebben ingediend bij de gerechtelijke diensten, om het onderzoek naar de omstandigheden van de dood van hun dierbare te versnellen, schrijft Al Akhbar. Een bron dicht bij de gerechtelijke brigade van de gendarmerie benadrukt echter dat de tot nu toe verzamelde informatie de onderzoekers niet in staat stelt te bepalen of de doodsoorzaak van deze man natuurlijk of van criminele aard is.
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen