17 december 2024 - 23:50 - Marokko
In een bos nabij Tanger is zondagavond een lichaam gevonden in verregaande staat van ontbinding. De politie doet onderzoek naar de identiteit van de overledene en de doodsoorzaak.
Een groep jongeren die door het bos liep, rook een vreemde geur en ontdekte het lichaam. Ze waarschuwden daarop de autoriteiten.
Lees ook: Lichaam vermiste zwemmer gevonden in Nador
Mogelijk gaat het om een oudere man die al drie maanden vermist wordt. De exacte omstandigheden rond de dood van het slachtoffer zijn nog onduidelijk.
Het lichaam is overgebracht naar het mortuarium van het Duc de Tovar ziekenhuis in Tanger voor autopsie. De politie is een onderzoek gestart.
Lees ook: Lichaam gevonden in ravijn in Marokko, mogelijk vermiste Belg
Tien dagen geleden was in Tanger al een lichaam in verregaande staat van ontbinding gevonden. Bewoners van de wijk Hay El Jadid hadden de politie gewaarschuwd vanwege een verdachte geur.
Investeren in onroerend goed in Casablanca? Dit is de trend
Chinese gigant bouwt viaducten op snelweg Rabat-Casablanca
Burgemeester Targuist beschuldigd van illegale praktijken
Marokko onderzoekt dumping uit Egypte en Emiraten
Ramadan-tv in Marokko: ’Mabrouk Alina’ grote winnaar
Saad Lamjarred geopereerd
Investeren in onroerend goed in Casablanca? Dit is de trend
Chinese gigant bouwt viaducten op snelweg Rabat-Casablanca
Burgemeester Targuist beschuldigd van illegale praktijken
Klant in de clinch met Dacia om fabricagefouten in Marokko
Wie eet tijdens Ramadan riskeert celstraf in Marokko
Marokko breekt markt open: sneller internet voor iedereen
Casablanca in opstand tegen extreem dure zwembaden
Marokko breekt toeristisch record in laagseizoen