31 augustus 2019 - 13:10 - Marokko
Zeven Syriërs zijn door de Marokkaanse politie gearresteerd toen ze probeerden de grens naar Melilla over te steken met valse reisdocumenten.
Al Ahdath bericht dat de zeven vluchtelingen Marokkaanse paspoorten hadden. Een snelle controle van de documenten bij de grensovergang van Farkhana tussen Nador en Melilla toonde echter aan dat de paspoorten vals waren.
De Syriërs reisden met een groepje Arabische onderdanen waaronder twee Tunesiërs, een Egyptenaar en een Jemeniet, die allen een paspoort van hun eigen land hadden.
Een onderzoek werd gestart naar de oorsprong van de documenten. De politie vermoedt dat deze werden gekocht bij een criminele bende geleid door een Algerijn. De bende was onlangs door de BCIJ opgerold.
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader