Marokko: mooie vangst bij grens Sebta
Bij de grensovergang naar Sebta heeft de Marokkaanse douane in samenwerking met de politie 11.700 XTC-pillen in beslag genomen.
20 juni 2019 - 10:45 - Marokko
Twee Syrische vrouwen zijn eerder deze week met een grote som geld door Marokkaanse douaniers gearresteerd bij de grens met Melilla.
De twee vrouwen hadden 400.000 dirham contant geld in hun spullen en wilden het naar Nador smokkelen.
Volgens Rue20 hebben de twee vrouwen de vluchtelingenstatus in de Spaanse enclave en hadden ze het geld in hun hoofddoeken verborgen.
Beide vrouwen werden aan de politie in Nador overgedragen. Een onderzoek is aan de gang naar de oorsprong en bestemming van het geld.
Lees meer
Bij de grensovergang naar Sebta heeft de Marokkaanse douane in samenwerking met de politie 11.700 XTC-pillen in beslag genomen.
De Marokkaanse staat heeft voor de burgemeester van Nador een residentie gehuurd voor 45.000 dirham per maand. Deze werd bovendien volledig gerenoveerd voor maar liefst 6...
Twee vrouwen afkomstig uit sub-Sahara Afrika zijn in Marrakech door de politie gearresteerd voor bezit van vals geld, fraude en oplichting.
Zeven Syriërs zijn door de Marokkaanse politie gearresteerd toen ze probeerden de grens naar Melilla over te steken met valse reisdocumenten.
Twee Marokkaanse vrouwen zijn door een rechtbank in Irak tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld. Beiden werden bij de Iraaks-Syrische grens gearresteerd.