11 september 2019 - 11:00 - Marokko
De terreurcel die afgelopen donderdag in Berkane en Nador werd opgerold, plande bloedige aanslagen in meerdere steden van Marokko.
Volgens een verklaring van het ministerie van Binnenlandse zaken wilden de leden van de cel bommen doen ontploffen in Saidia, Tanger en Casablanca. Ook waren aanvallen gepland tegen de Guardia civil bij de grensovergang tussen Nador en Melilla.
Assabah bericht tevens dat de leden van de cel trouw hadden gezworen aan Daesh en op een bezoek van een verantwoordelijke van de terroristische organisatie wachtten om actie te ondernemen.
Tijdens de antiterreuractie werden wapens, elektronische apparatuur en materiaal voor het vervaardigen van bommen in beslag genomen. De vijf verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen. Het onderzoek van de BCIJ loopt nog.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht