2 juli 2025 - 15:30 - Marokko
De Spaanse hotelgigant Soho Boutique is bezig met een stevige uitbreiding in Marokko. Het hotelconcern uit Malaga heeft zojuist zijn tweede vestiging in het koninkrijk geopend, na het succes van het eerste hotel in Tetouan in 2024.
Na de opening in Tetouan, vestigt Soho Boutique zich nu in Casablanca. De hotelketen zal de Anafee Tower exploiteren, een vijfsterrenhotel dat zich bevindt in het financiële hart van Casablanca, de economische hoofdstad van Marokko. Het hotel is eigendom van de familie Kabbaj, een belangrijke investeerder in sectoren als vastgoed, textiel en industrie.
Lees ook: Grote groep opent tien nieuwe hotels in Marokko
Soho Boutique Casablanca zal 74 kamers tellen, waaronder 26 studio’s, 20 appartementen en 28 residenties. "Casablanca is een stad met kracht en karakter. Dit hotel belichaamt alles wat we zoeken: een top locatie, stijl en vooral een persoonlijke ervaring. Marokko is voor ons een duidelijke verbintenis," aldus Antonio Gordillo, de CEO van de groep.
Lees ook: Marokko introduceert mystery guests in hotels
De Spaanse hotelgigant heeft ambitieuze plannen voor de toekomst en verwacht tegen eind 2026 een derde vestiging in Tanger te openen. Soho Boutique Hotels beheert momenteel al meer dan 70 hotels in Spanje en Marokko. De groep kijkt ook verder dan deze landen en heeft plannen voor expansie in Italië en Portugal, bestemmingen die volgens Gordillo "een ziel hebben, inspireren en een service bieden waardoor de klant zich thuis voelt."
Marokkaanse journalist door hel op Cuba vanwege pro-Israëlische mening
De diplomatie van La Mamounia: hoe Marokko Europese politici bespioneerde
Vijf onbekende belastingvoordelen voor Marokkanen in het buitenland
Marokkaanse dirham navigeert tussen zwakkere dollar en sterke euro
Oudste Afrikaanse reuzendino gevonden in Marokko
Marokko bespreekt legalisering vijgenalcohol "mahia"
De diplomatie van La Mamounia: hoe Marokko Europese politici bespioneerde
Marokkaanse dirham navigeert tussen zwakkere dollar en sterke euro
Oudste Afrikaanse reuzendino gevonden in Marokko
Marokko bespreekt legalisering vijgenalcohol "mahia"
Geen bruiloften in Marokko deze zomer!
Chaos en frustratie na 24 uur-vertraging Marokko-vlucht Ryanair
Marokko pakt internetpredikers aan
Europa investeert in snellere verbinding met Marokkaanse Sahara