2 mei 2021 - 17:40 - Economie
Satlink Group heeft een contract toegewezen gekregen voor de levering van breedband satellietconnectiviteit aan de 10 schepen die de vloot vormen van de Canarische scheepvaartmaatschappij Naviera Armas Trasmediterránea.
Volgens de ondertekende overeenkomst zal Satlink de dienst beheren en 24×7 ondersteuning bieden aan de gehele vloot van Naviera Armas Transmediterránea, die momenteel 39 routes aflegt, voornamelijk naar Granada, de haven van Motril, Al Hoceima en Nador en de Canarische Eilanden.
De schepen van Navieras Armas Transmediterránea zullen worden uitgerust met een Hispasat Ku-band VSAT-arrangement in de Middellandse Zee en de Canarische Eilanden, die gebruik maakt van antennes van de nieuwste generatie om verbinding te maken met de satellieten van de Spaanse operator, die dekking bieden in dit gebied en zich bevinden op een hoogte van 36.000 kilometer op een positie van 30 graden.
Met dit contract zet de rederij haar digitaliseringsplan voort, door middel van hoogwaardige en betrouwbare connectiviteit, van kritieke diensten voor haar activiteit, zowel in termen van diensten met toegevoegde waarde voor haar meer dan vijf miljoen passagiers per jaar, als voor haar operaties en management. Voor de gebruikers zal Naviera Armas Transmediterránea onder andere telefoondiensten, internettoegang met hoge capaciteit, elektronisch betalen en toegang tot inhoud aanbieden.
De rederij zal op bedrijfsniveau eveneens baat hebben bij deze connectiviteit, die haar in staat zal stellen de prestaties te optimaliseren met betrekking tot het toezicht in real time op haar controle- en beheersverrichtingen zoals passagierslijsten, administratieve procedures of bevoorrading. Dit zal Naviera Armas Transmediterránea ook in staat stellen directe acties vanaf het schip uit te voeren door toegang te krijgen tot dezelfde informatie die beschikbaar is aan land.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Oneerlijke Concurrentie? Europa klaagt over Marokkaanse avocado-import
Marokko pompt honderden miljarden in transformatie
Doorbraak in Marokkaans gasproject in Tendrara
Grote Zwitserse groep vestigt zich in Marokko
Marokko zoekt LNG-terminal voor Nador West Med
Export watermeloenen naar EU, Marokko verliest
Woede in Casablanca om peperdure waterrekening
Sluiting B.Laban-winkels in Egypte door schadelijke bacterie: volgt Marokko?