7 oktober 2020 - 14:54 - Cultuur
Samira Said wordt coach in het nieuwe seizoen van het tv-programma "The Voice Seniors". Ze maakt deel uit van het ‘The Voice’-avontuur uitgezonden op de NBC-kanalen.
"The Voice Seniors" is een programma dat buitengewone zangstemmen van zestig jaar en ouder samenbrengt in de Arabische muziekscene.
Voor dit nieuwe seizoen wordt de zangeres bijgestaan door Hani Shaker, Najwa Karam en Melhem Zein. Ze kon haar vreugde over deze nieuwe ervaring niet verbergen toen haar gevraagd werd naar haar deelname.
Samira Said deelde onlangs het nummer "Ott W Far" op haar Youtube-pagina. Het werd bijna 2,7 miljoen keer bekeken. Ze lanceerde in maart 2020 ook "Waqe3 Magnoun", een nummer van Bahaâ El Eddine Mohamed verspreid door Mohamed Aaram. Het lied gaat over de realiteit en het lijden waarin de wereld zich bevindt als gevolg van de coronavirus-pandemie.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko