4 maart 2022 - 11:40 - Wereld
Als onderdeel van de maatregelen die werden genomen om de terugkeer van Marokkanen die in Oekraïne zijn gestrand te vergemakkelijken, hebben de Marokkaanse diplomatieke diensten in Roemenië een opvangcentrum geopend in Boekarest voor Marokkanen die erin slagen de grens naar Roemenië over te steken.
In een verklaring roept de ambassade van Marokko in Roemenië Marokkanen die uit Oekraïne zijn gevlucht via de Roemeense grens, op om zich naar het opvangcentrum te begeven bij het hoofdkwartier van de ambassade (Strada Ioan Voda Caragea 23 Bucuresti 010 536).
Lees ook: Oekraïne: Arabieren en zwarten gediscrimineerd
Eenmaal ter plaatse worden Marokkaanse burgers gevraagd om een formulier in te vullen met verschillende gegevens, dit om de communicatie en identificatie te vergemakkelijken en repatriëringsvluchten te kunnen organiseren.
Lees ook: Oekraïne: paspoorten Marokkaanse studenten ingetrokken?
De repatriëringsvluchten worden door Royal Air Maroc verzorgd en de tickets worden aan een vaste prijs van 750 dirham aangeboden.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren