Bekende nachtclub brandt uit in Casablanca
De bekende nachtclub "Oscar" in de wijk Ain Diab in Casablanca is enkele dagen geleden volledig uitgebrand.
20 februari 2020 - 19:10 - Marokko
In een nachtclub op de bekende zeedijk van Casablanca is maandagavond rond 21 uur brand uitgebroken.
Volgens plaatselijke bronnen brandde de club volledig uit. De brandweer was snel ter plekke en voorkwam dat de brand zich uit zou breiden naar de nabijgelegen café’s en restaurants.
De brand, waarvan de oorzaak nog niet bekend is, veroorzaakte enorm veel schade. Er vielen geen slachtoffers.
De politie heeft onder toezicht van het parket een onderzoek geopend. De brand werd vermoedelijk door een kortsluiting veroorzaakt.
Lees meer
De bekende nachtclub "Oscar" in de wijk Ain Diab in Casablanca is enkele dagen geleden volledig uitgebrand.
In een opslagplaats voor gasflessen in Rass Klia in Fez is maandagavond brand uitgebroken.
Een 2-jarig kind is maandagnamiddag bij een woningbrand in de wijk Smara in Oujda omgekomen. Zijn zusje van 4 jaar raakte zwaar gewond.
In een toestel van Royal Air Maroc is in de nacht van zaterdag op zondag brand uitgebroken. Het vliegtuig vloog toen boven de Congolese hoofdstad Brazzaville.
In een fabriek in de industriële zone Tanger Free Zone, in het noorden van Marokko, is zaterdag brand uitgebroken.