Zoeken

Twee doden bij brand in café in Tanger

3 januari 2020 - 11:34 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Bij een brand in een café in Tanger zijn in de nacht van dinsdag op woensdag twee doden gevallen. De brand brak rond 00:45 uur uit.

Leden van de civiele bescherming snelden ter plekke om de brand te blussen en zorgden voor de transfer van vijf mensen naar het regionaal ziekenhuis van Tanger.

De dodelijke slachtoffers waren nog levend bij aankomst van de hulpdiensten. Beiden bezweken kort na hun opname in het ziekenhuis. Over de toestand van de andere slachtoffers wordt niets vermeld.

Persagentschap MAP bericht dat het parket een onderzoek heeft bevolen naar de omstandigheden van de brand. Deze toonde reeds aan dat de brand door een kortsluiting in het café "Ô75 Paris" in het wooncomplex Tulipe was veroorzaakt.

Lees meer

Eigenaar shishabar opgepakt voor doodslag in Tanger

De eigenaar van een shishabar in Tanger die op 31 december op de vlucht was geslagen, is door de politie teruggevonden en gearresteerd.

Brand in markt in Fez, brandweer aangevallen

Een kleine groentemarkt in Fez is eerder deze week door een brand getroffen. Dankzij de snelle interventie van de hulpdiensten kon de brand snel worden overmeesterd.

Provinciaal ziekenhuis Nador door brand getroffen

In het Hassani ziekenhuis in Nador is afgelopen donderdag brand uitgebroken. De vlammen veroorzaakten veel schade maar er vielen gelukkig geen slachtoffers.

Nachtclub brandt volledig uit op zeedijk Casablanca

In een nachtclub op de bekende zeedijk van Casablanca is maandagavond rond 21 uur brand uitgebroken.

Marokko: kind (5) komt om bij brand door oplader in Tanger

Een kind van 5 jaar is dinsdag bij een woningbrand in Tanger overleden. De brand werd door een defecte telefoon oplader veroorzaakt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team