3 januari 2020 - 11:34 - Marokko
Bij een brand in een café in Tanger zijn in de nacht van dinsdag op woensdag twee doden gevallen. De brand brak rond 00:45 uur uit.
Leden van de civiele bescherming snelden ter plekke om de brand te blussen en zorgden voor de transfer van vijf mensen naar het regionaal ziekenhuis van Tanger.
De dodelijke slachtoffers waren nog levend bij aankomst van de hulpdiensten. Beiden bezweken kort na hun opname in het ziekenhuis. Over de toestand van de andere slachtoffers wordt niets vermeld.
Persagentschap MAP bericht dat het parket een onderzoek heeft bevolen naar de omstandigheden van de brand. Deze toonde reeds aan dat de brand door een kortsluiting in het café "Ô75 Paris" in het wooncomplex Tulipe was veroorzaakt.
Lees meer
In een nachtclub op de bekende zeedijk van Casablanca is maandagavond rond 21 uur brand uitgebroken.
Een kleine groentemarkt in Fez is eerder deze week door een brand getroffen. Dankzij de snelle interventie van de hulpdiensten kon de brand snel worden overmeesterd.
Bij een brand in Tanger zijn twee doden gevallen en meerdere mensen gewond geraakt. In het pand zaten met het coronavirus besmette mensen in quarantaine. Zij werden door...
In een opslagplaats voor gasflessen in Rass Klia in Fez is maandagavond brand uitgebroken.
Een 5-jarig meisje uit Salé is maandag omgekomen bij een brand in het ouderlijk huis. Tientallen buren zagen haar in de vlammen verdwijnen.
Een kind van 5 jaar is dinsdag bij een woningbrand in Tanger overleden. De brand werd door een defecte telefoon oplader veroorzaakt.
In een fabriek in de industriële zone Tanger Free Zone, in het noorden van Marokko, is zaterdag brand uitgebroken.
De eigenaar van een shishabar in Tanger die op 31 december op de vlucht was geslagen, is door de politie teruggevonden en gearresteerd.
Bij een zwaar ongeval tussen een tankwagen en een goederenvrachtwagen zijn zaterdag op de weg tussen Marrakech en El Jadida één dode en drie gewonden gevallen.
In het Hassani ziekenhuis in Nador is afgelopen donderdag brand uitgebroken. De vlammen veroorzaakten veel schade maar er vielen gelukkig geen slachtoffers.