Toestel Royal Air Maroc vliegt in brand tijdens vlucht
In een toestel van Royal Air Maroc is in de nacht van zaterdag op zondag brand uitgebroken. Het vliegtuig vloog toen boven de Congolese hoofdstad Brazzaville.
16 januari 2020 - 15:50 - Marokko
In een opslagplaats voor gasflessen in Rass Klia in Fez is maandagavond brand uitgebroken.
De brand begon rond 23:30 uur en zorgde enkel voor materiële schade. Er werd geen melding gedaan van slachtoffers.
Ruim drie uur waren nodig om de vlammen te overmeesteren. In de opslagplaats was naast de gasflessen ook ijzer gestockeerd. De werknemers waren niet aanwezig op het moment van de brand.
Televisiezender 2M stuurde een team ter plekke en bericht dat de vlammen zo hoog waren dat werd gedacht dat meerdere gasflessen waren ontploft, wat niet het geval bleek te zijn.
De oorzaak van de brand is nog niet bekend. De autoriteiten hebben een onderzoek gestart.
Lees meer
In een toestel van Royal Air Maroc is in de nacht van zaterdag op zondag brand uitgebroken. Het vliegtuig vloog toen boven de Congolese hoofdstad Brazzaville.
In een nachtclub op de bekende zeedijk van Casablanca is maandagavond rond 21 uur brand uitgebroken.
De grootste markt van Agadir en waarschijnlijk van Marokko, is maandagavond deels door een brand verwoest.
In een fabriek in de industriële zone Tanger Free Zone, in het noorden van Marokko, is zaterdag brand uitgebroken.
Een kleine groentemarkt in Fez is eerder deze week door een brand getroffen. Dankzij de snelle interventie van de hulpdiensten kon de brand snel worden overmeesterd.