Zoeken

Brand in markt in Fez, brandweer aangevallen

13 februari 2020 - 18:40 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Een kleine groentemarkt in Fez is eerder deze week door een brand getroffen. Dankzij de snelle interventie van de hulpdiensten kon de brand snel worden overmeesterd.

Bij de brand raakte niemand gewond. Volgens de plaatselijke autoriteiten is er wel veel schade.

Plaatselijke bronnen berichten tevens dat tientallen jongeren zich nabij de markt verzamelden om de brandweer tegen te houden en het blussen van de brand te bemoeilijken.

De brandweer werd zelfs met stenen bekogeld, waardoor één brandweerman gewond raakte. Twee auto’s van de veiligheidsdiensten werden vernield en een voertuig van de civiele bescherming in brand gestoken.

Een onderzoek werd gestart naar de omstandigheden van de brand en om de relschoppers te identificeren. Een verdachte werd gearresteerd. Zijn medeplichtigen worden actief gezocht.

Lees meer

Marokko: meisje (5) komt om bij brand, buren kijken hulpeloos toe (video)

Een 5-jarig meisje uit Salé is maandag omgekomen bij een brand in het ouderlijk huis. Tientallen buren zagen haar in de vlammen verdwijnen.

Nachtclub brandt volledig uit op zeedijk Casablanca

In een nachtclub op de bekende zeedijk van Casablanca is maandagavond rond 21 uur brand uitgebroken.

Grote brand in Fnideq, veel schade

Fnideq wordt momenteel geteisterd door een ernstige bosbrand. De Marokkaanse hulpdiensten moesten zelfs een beroep doen op hun Spaanse collega’s in Sebta om de brand te...

Twee doden bij brand in café in Tanger

Bij een brand in een café in Tanger zijn in de nacht van dinsdag op woensdag twee doden gevallen. De brand brak rond 00:45 uur uit.

Tanger: grote brand in "Diplomatiek bos" (video)

In het Diplomatiek bos van Tanger, nabij het academisch ziekenhuis waar coronapatiënten worden verzorgd, is eerder deze week brand uitgebroken.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team