13 februari 2020 - 18:40 - Marokko
Een kleine groentemarkt in Fez is eerder deze week door een brand getroffen. Dankzij de snelle interventie van de hulpdiensten kon de brand snel worden overmeesterd.
Bij de brand raakte niemand gewond. Volgens de plaatselijke autoriteiten is er wel veel schade.
Plaatselijke bronnen berichten tevens dat tientallen jongeren zich nabij de markt verzamelden om de brandweer tegen te houden en het blussen van de brand te bemoeilijken.
De brandweer werd zelfs met stenen bekogeld, waardoor één brandweerman gewond raakte. Twee auto’s van de veiligheidsdiensten werden vernield en een voertuig van de civiele bescherming in brand gestoken.
Een onderzoek werd gestart naar de omstandigheden van de brand en om de relschoppers te identificeren. Een verdachte werd gearresteerd. Zijn medeplichtigen worden actief gezocht.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht