Zoeken

Snelwegbedrijf Marokko innoveert bij bouw brug (video)

11 mei 2020 - 18:40 - Marokko

Geschreven door Said A.

De modernisering van de spoorbrug naar de Mohammed V luchthaven in Casablanca is bijna af. De installatie van het metalen raamwerk van de eerste brug staat in de komende dagen gepland.

Het project maakt deel uit van de verbreding van de snelweg tussen Casablanca en Berrechid van twee naar drie rijstroken.

Voor de installatie van het raamwerk gaat snelwegbedrijf ADM voor het eerst in Marokko een innovatieve technologie gebruiken om de geprefabriceerde brug op te heffen, te verplaatsen en op de juiste plaats te leggen.

Dankzij deze techniek wordt het verkeer op de snelweg slechts enkele uren onderbroken tegen tien dagen met een meer traditionele werkwijze.

Lees meer

Casablanca: binnenkort twee snelwegen met drie rijstroken

De snelweg tussen Casablanca en Berrechid en de ringweg van de Marokkaanse metropool zullen binnenkort over twee keer drie rijstroken beschikken.

Marokkaans snelwegbedrijf ADM start nieuwe werven

Minister Abdelkader Amara van Transport en Logistiek heeft eerder deze week het nieuw knooppunt van Oum Azza ingehuldigd.

Casablanca: bouw Mohammed VI-brug begonnen

In Casablanca is men gestart met de bouw van de Mohammed VI-brug. Het is de langste brug die ooit in Marokko is gebouwd. De werken dreigen het verkeer in de stad te hinderen,...

Marokko gaat nieuwe moskeeën bouwen

Meerdere moskeeën zullen binnenkort in Marokko worden gebouwd of gerenoveerd. Dat bericht het ministerie van Habous en Islamitische zaken.

Aanlegwerven Marokkaanse snelwegen gaan snel vooruit

Snelwegbedrijf ADM heeft van de noodtoestand en de sterke daling van het verkeer op Marokkaanse snelwegen gebruik gemaakt om de aanleg- en onderhoudswerken te versnellen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team