Zoeken

Casablanca: binnenkort twee snelwegen met drie rijstroken

4 november 2019 - 18:10 - Marokko

Geschreven door Said A.

De snelweg tussen Casablanca en Berrechid en de ringweg van de Marokkaanse metropool zullen binnenkort over twee keer drie rijstroken beschikken.

Volgens een verklaring van snelwegbedrijf ADM is de eerste fase van de uitbreiding van beide snelwegen van twee naar drie rijstroken bijna afgerond. De werken werden volledig door Marokkaanse bedrijven uitgevoerd.

De eerste fase heeft betrekking tot de vergroting van de tolpoortjes van Tit Mellil, Bouskoura, Berrechid en de Mohammed V luchthaven, de uitbreiding van een eerste weggedeelte van 3 km nabij de tolpoortjes en de aanleg van een nieuwe spoorbrug naar de luchthaven.

Voor deze werken werd een budget van 400 miljoen dirham door ADM vrijgemaakt.

De tweede fase betreft de uitbreiding van de snelweg tussen Mohammedia en Berrechid via Lissasfa op een afstand van 60 kilometer. Deze fase zal een investering vergen van 1,75 miljard dirham.

Lees meer

Marokko: binnenkort 700 km driebaans-snelwegen

Snelwegenbedrijf ADM streeft ernaar 700 km aan snelwegen met drie bannen in Marokko aan te leggen.

Aanleg nieuwe snelweg Rabat-Casablanca begint dit jaar

In de loop van de 2020 zullen volgens onofficiële bronnen de aanlegwerken van een nieuwe snelweg tussen Rabat en Casablanca van start gaan.

Marokko heeft 600 miljard dirham nodig voor infrastructuur

Marokko denkt aan de oprichting van een "investeringscommissie voor infrastructuur" met als doel de ontwikkeling van meerder grote projecten in het land.

Snelwegbedrijf Marokko innoveert bij bouw brug (video)

De modernisering van de spoorbrug naar de Mohammed V luchthaven in Casablanca is bijna af. De installatie van het metalen raamwerk van de eerste brug staat in de komende dagen...

Zwaar ongeval op snelweg in Kenitra

Op de snelweg tussen Tanger en Rabat is dinsdagavond op een dertigtal kilometers van Kenitra, een zwaar ongeval gebeurd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team