27 april 2022 - 15:00 - Wereld
Laylat al-Qadr of de waardevolle nacht vindt vandaag plaats in België, maar ook in Nederland en andere Europese landen. Dat bevestigt het Executief van de Moslims van België.
In een persbericht op haar website, meldt de Belgische moslimorganisatie dat Laylat al-Qadr dit jaar samenvalt met woensdag 27 april 2022.
Communiqué van het EMB:
"Het Executief van de Moslims van België wenst op deze dag, 27 april 2022, u een uitstekende Waardevolle Nacht.
Deze unieke nacht, die van groot belang is wegens de waarde die de Almachtige er in de Heilige Koran aan heeft toegekend, behoort tot de belangrijkste van de hidjra-kalender.
Mogen deze momenten van vrede en gebed heilzaam zijn voor u en weerklank vinden bij de Almachtige."
Laylat al-Qadr of Nacht van het Lot, wordt in de Koran aangegeven als zijnde beter dan duizend maanden (83 jaar en 4 maanden). Volgens de profeet Mohamed, valt Laylat al-Qadr in één van de laatste tien nachten van de Ramadan.
Marokkaanse koopt in Franse onderzeeërs
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
"Ik sliep op het strand": Spaanse vrouw verdwaald in Marokko
Marokko koopt voor 2 miljard dollar aan Israëlische wapens
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Harde aanpak Marokkanen op luchthaven Istanbul
Oorlogsschepen escorteren jacht bij Ceuta, Koning Mohammed VI aan boord?