Zoeken

Alcohol verboden in hotels Fez

2 maart 2023 - 10:00 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De autoriteiten in Fez hebben hotels van parlementslid Aziz Lebbar en andere etablissementen in de stad verboden om alcohol te serveren. De beslissing komt na beschuldigingen van corruptie.

De relatie tussen parlementslid Aziz Lebbar en de gouverneur van de regio Fez-Meknes is gespannen. Lebbar beschuldigde de gouverneur van corruptie en dreigde zelfs documenten te onthullen over het gebrek aan investeringen in de stad. De beschuldigingen werden door het parlementslid geuit nadat hij niet werd uitgenodigd op een vergadering met de onderminister van Investeringen, Mouhcine Jazouli.

In video’s op sociale media is het parlementslid te zien terwijl hij wordt begeleid uit het hotel waar de vergadering plaatsvond. In een verklaring aan de pers legde hij uit dat hem de toegang was geweigerd uit angst dat hij over de investeringsproblemen in Fez zou spreken. Lebbar zou na het incident zijn flauwgevallen en naar het ziekenhuis zijn gebracht, volgens Assabah.

Als vergelding hebben de autoriteiten van Fez hotels van het parlementslid en andere etablissementen in de stad verboden om alcohol te serveren, meldt Morocco World News. Het besluit kwam als een schok voor toeristen die in de hotels verblijven.

Lees meer

Ex-parlementslid 12 jaar cel in voor vastgoedfraude in Casablanca

Een voormalig parlementslid is door het Hof van Beroep in Casablanca veroordeeld tot 12 jaar gevangenisstraf voor vastgoedfraude en het witwassen van geld.

Ramadan: periode van onthouding voor Marokkanen met drugs- of alcoholverslaving

Tijdens de heilige maand Ramadan proberen veel Marokkanen hun verslavingen aan alcohol, tabak of andere drugs te overwinnen.

Kamerlid Marokko cel in na val vrouw van balkon in zijn villa

Parlementslid Yassine Radi, lid van de Constitutionele Unie (UC) en voormalig burgemeester van de gemeente Sidi Slimane, is in hechtenis genomen in de El Arjat gevangenis in Salé.

Vastgoedmaffia Marokko: 8 jaar gevangenis voor parlementslid Rachid El Fayek

De situatie wordt steeds erger voor parlementslid Rachid El Fayek, wiens straf voor corruptie en vervalsing van officiële documenten, door het Hof van Beroep in Fez werd verzwaard.

Ex-Marokkaans parlementslid dronken opgepakt in Melilla

De politie heeft een voormalig parlementslid van de Istiqlal-partij gearresteerd op verdenking van het gebruik van zijn diplomatiek paspoort terwijl hij zijn status als...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team