21 mei 2024 - 19:00 - Cultuur
De Marokkaanse zanger Hatim Ammor is het slachtoffer geworden van een hackpoging op zijn officiële YouTube-kanaal. Hatim Ammor, bekend van de hit "Ana El Awal", vermoedt dat de hackpoging te maken heeft met het gebruik van "zellige" in zijn nieuwste videoclip.
"Mijn officiële kanaal wordt gehackt vanwege de zellige, maar we zijn alert en het probleem zal binnenkort worden opgelost," meldde Hatim Ammor aan zijn volgers op Instagram.
Lees ook: Loubna Abidar drijft spot met "vrouwelijke look" Hatim Ammor
In de videoclip van zijn duet met artiest Mostafa Hagag gebruikte Hatim Ammor beelden van "zellige", een traditionele Marokkaanse mozaïekkunst. Deze keuze viel niet in goede aarde bij sommige internetgebruikers, die de toenemende diefstal van Marokkaans erfgoed betreuren.
Lees ook: Hatim Ammor vergelijkt zichzelf met Maluma (foto)
Ondanks de hackpoging blijft Hatim Ammor positief. Hij bereidt momenteel de release voor van zijn nieuwe duet met Saad Lamjarred, getiteld "Mahboub". De videoclip voor dit nummer is de afgelopen dagen opgenomen in Rabat onder leiding van regisseur Houssam El Husseini.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set
Marokkaanse actrice Naïma Bouhmala overleden