1 maart 2021 - 18:40 - Wereld
De rechtbank van Huelva, in het zuiden van Spanje, heeft de eigenaar van een boerderij in Moguer tot vier jaar en zes maanden gevangenisstraf veroordeeld voor het seksueel misbruiken van vier Marokkaanse seizoenarbeidsters.
Persagentschap EFE bericht dat de verdachte tussen april en mei 2018 toezicht moest houden op de vrouwen die op de boerderij waren komen werken voor de oogst.
Vier Marokkaanse vrouwen zouden in die periode zijn misbruikt door de verdachte. Ze deden alle vier aangifte van seksueel misbruik.
Toen de vier vrouwen aan het werk waren, drong de man zonder toestemming hun woning binnen. Hij verstopte zich en bleef er tot de vrouwen van de velden terugkeerden. Hij betastte de slachtoffers toen ze onder de douche stonden.
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
Geen schaduw, wel palmbomen: kritiek in Marokko
Sofian Kiyine opnieuw bij spectaculair ongeval betrokken
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Utrechtse Amir slachtoffer fatbike-drama
Hoensbroekse Yasmin (3) overlijdt na stopzetten behandeling
Palestijnse vlag op joodse profielen, Marokkaanse student veroordeeld
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
Rechtszaak Amsterdam: verdachten brachten vrouwen uit Marokko voor prostitutie