17 februari 2024 - 08:00 - Marokko
De zaak rond de verduistering van meer dan 50 miljoen dirham door een bankdirecteur in Khouribga neemt steeds grotere proporties aan. Naast de directeur worden nu ook verschillende plaatselijke verantwoordelijken verdacht van betrokkenheid bij witwassen, valsheid in geschrifte en valse aangifte.
De directeur van de bank is nog steeds voortvluchtig, ondanks een internationaal opsporingsbevel. De Gerechtelijke Politie (BNPJ) heeft echter al een tiental andere personen gearresteerd, waaronder verantwoordelijken uit Khouribga.
Lees ook: Financieel schandaal treft Moulay Yaacoub
Volgens Assabah kregen deze personen geld gestort vanuit de verduisterde rekeningen. Ze zouden dit geld witgewassen hebben door te investeren in verschillende lucratieve projecten, met name in de vastgoedsector.
Lees ook: Financieel schandaal in Sidi Allal Bahraoui
De verdachten ontkennen de beschuldigingen, maar de BNPJ heeft bewijsmateriaal gevonden dat suggereert dat er een afspraak was tussen hen en de directeur. De jacht op de voortvluchtige bankdirecteur gaat onverminderd voort. De speurders gaan ervan uit dat hij zich nog steeds in Marokko bevindt.
Onthoofd lichaam gevonden voor kust M’diq
Vrouw steekt man dood en overlijdt tijdens vakantie in Marokko
Stellantis brengt productie succesmodel naar Marokko
Marokkaanse diaspora: vijf administratieve procedures die je moet kennen
Verkeerssituatie in Al Hoceima onhoudbaar
Toerist gearresteerd met vuurwapen op luchthaven Marrakech
Onthoofd lichaam gevonden voor kust M’diq
Vrouw steekt man dood en overlijdt tijdens vakantie in Marokko
Marokkaanse diaspora: vijf administratieve procedures die je moet kennen
Verkeerssituatie in Al Hoceima onhoudbaar
Toerist gearresteerd met vuurwapen op luchthaven Marrakech
Waarschuwing voor beignets op stranden Tanger
Marokkaans gezin uit buitenland veroorzaakt chaos in Agadir
Celstraffen en boetes voor bromfietsers in Marokko