14 januari 2023 - 22:00 - Marokko
De directeur van een bankfiliaal in Tetouan is op last van de onderzoeksrechter aangehouden in afwachting van zijn proces. Hij zou verantwoordelijk zijn voor het verduisteren van geld van de klanten van zijn bankagentschap.
Uit een intern onderzoek bij een bankfiliaal in Tetouan is gebleken dat in de periode 2021-2022 een bedrag van 1,8 miljoen dirham was verduisterd. De bank heeft het parket van Rabat ingeschakeld zodat speurders een onderzoek konden instellen, meldt Al Akhbar. Een werknemer van het bankfiliaal, die op dat moment filiaalmanager was, wordt ervan verdacht verantwoordelijk te zijn voor de verduistering.
Lees ook: Verdwijning 370.000 dirham uit bankfiliaal Settat
De manager werd door de politie gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen op bevel van de onderzoeksrechter. Het proces zal naar verwachting in de komende weken van start gaan. De verdachte wordt vervolgd voor verduistering van openbare en particuliere middelen en vervalsing van officiële documenten.
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra