15 februari 2021 - 12:40 - Marokko
De Marokkaanse minister-president Saâdeddine El Othmani zegt dat de Polisario een mediaoorlog voert en met ‘denkbeeldige overwinningen’ komt. Zo verschenen er vorige week berichten dat de Polisario drie Marokkaanse militairen zou hebben gedood.
De minister-president doet de uitlatingen op zijn Twitter-account. Hij reageerde op een persbericht van de Saharaanse persdienst SPS die vorige week verscheen. Daarin stond dat er een gevecht heeft plaatsgevonden tegen het Marokkaanse leger in Ouarkziz.
Drie Marokkaanse soldaten zouden volgens de persdienst bij de gevechten zijn omgekomen. Tevens zou de Polisario wapens, munitie en documenten in beslag hebben genomen.
Vanuit de Marokkaanse overheid is hierover niets naar buiten gebracht. De onofficiële Facebook-pagina van het Marokkaanse leger (FAR) meldt dat het om geruchten gaat van ’vijanden van Marokko’.
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Geen schaduw, wel palmbomen: kritiek in Marokko
Marokko pakt landroof keihard aan
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko