4 juli 2020 - 18:50 - Marokko
Na de coronacrisis met succes te hebben doorstaan, bereidt Marokko al zich voor op een tweede golf.
Het ministerie van Onderwijs anticipeert op een heropleving van de epidemie voor het komend schooljaar en heeft meerdere maatregelen getroffen om thuisonderwijs te bevorderen.
Twee scenario’s worden door de afdeling van Saaid Amzazi onderzocht. Een eerste scenario is dat de terugkeer naar school normaal verloopt. Dan zullen extra sanitaire maatregelen in de scholen worden getroffen.
De tweede mogelijkheid is dat de pandemie, zoals de wereldgezondheidsorganisatie het verwacht, in september of oktober terugkeert, waardoor Marokko opnieuw in lockdown zou gaan en de scholen, universiteiten en opleidingscentra terug zouden sluiten.
TelQuel bericht dat het ministerie instructies aan de academiën heeft gegeven, zodat het nodige wordt gedaan om examens op afstand te kunnen organiseren. Ook moet tijdens de zomervakantie een speciaal leerplan op afstand worden opgesteld, zodat de lessen door kunnen gaan in geval van een nieuwe lockdown.
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader