29 januari 2023 , 10:00 - Nawel Serdouni - Sport
Brahim Diaz, de middenvelder van AC Milan, heeft naar verluidt zijn sportieve nationaliteit veranderd. Hij zou voor Marokko hebben gekozen in plaats van voor Spanje.
De beslissing van de Spaans-Marokkaanse speler kwam voor velen als een verrassing. Aangezien hij in Málaga is geboren, had iedereen hem zien spelen in het Spaanse nationale voetbalteam. Bovendien had hij haast om opgenomen te worden in het Spaans elftal.
Lees ook: Marokko wilde Brahim Diaz als vervanger voor Amine Harit
Marokko onderhandelt echter al maanden over de speler. Er gaan zelfs geruchten dat Brahim Diaz bij de volgende wedstrijd van de Atlas Leeuwen in maart aanwezig zal zijn, zoals Lino Bacco in een tweet stelt. Zijn entourage heeft hier echter geen informatie over vrijgegeven.
Lees ook: Brahim Diaz weigert voor Marokko uit te komen
Brahim Diaz heeft ook de Marokkaanse nationaliteit en is dus speelgerechtigd voor Marokko. Hij heeft echter ook voor jeugdteams in Spanje gespeeld. Als hij inderdaad heeft besloten zich bij de Atlas Leeuwen aan te sluiten, zou hij zijn komst in de komende dagen officieel moeten aankondigen.
Stilte voor de storm bij Marokkaans elftal? FRMF zwijgt
Marokko rekent voortvluchtige drugscrimineel in voor Interpol
Proces "kleine martelaartje van de A10" Inass na 40 jaar eindelijk gepland
Bloedige afrekening in Nador: man in auto doodgeschoten
Buitenlanders pompen miljarden in Marokkaans vastgoed
Voetballer Moghreb Tetouan zwemt naar Spanje: "Alles voor een profcontract"
Stilte voor de storm bij Marokkaans elftal? FRMF zwijgt
Voetballer Moghreb Tetouan zwemt naar Spanje: "Alles voor een profcontract"
Bondscoach Nigeria na halve finale tegen Marokko: "Nog nooit zo’n wedstrijd meegemaakt!"
Jaouad Belmehdi zoekt rust in Marokko na zware knock-out
Azzedine Ounahi eindelijk ok
Ziyech onder vuur na emotionele reactie in CAF Confederation Cup
Wereld keek massaal mee naar Marokkaans succesverhaal
Juridisch schaakspel tussen Marokko en Senegal bereikt kookpunt