11 februari 2023 - 20:00 - Wereld
De reisplannen van Vlaams minister-president Jan Jambon naar Marokko voor een commerciële missie zijn geannuleerd. Reden hiervoor zijn de moeilijke onderhandelingen over het stikstofdossier, dat de verhoudingen binnen de Vlaamse meerderheid zwaar op de proef stelt.
Jan Jambon zou van zondag tot woensdag in Marokko verblijven voor een handelsmissie, maar vanwege het wegblijven van een akkoord over het stikstofdossier, heeft de Vlaamse minister-president zijn deelname aan de reis geannuleerd, meldt Belga.
Lees ook: Marokko en België versterken samenwerking terreurbestrijding
De Belgische handelsmissie naar Marokko stond al lange tijd op de agenda volgens het kabinet van de minister-president. In Marokko zal de Belgische delegatie voornamelijk gesprekken hebben over de groene energietransitie.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval