5 november 2024 - 09:40 - Cultuur
Ayem Nour geeft een inkijkje in haar privéleven in haar boek ’Al degenen die ik ben’, dat deze week verschijnt. Ze onthult onder andere het contract dat haar ex-man en vader van haar zoon haar heeft voorgesteld.
In het boek doet Ayem Nour openhartige bekentenissen over haar privéleven, met name haar strijd om de voogdij over haar zoon Ayvin. Zakenman Vincent Miclet, haar ex-man en vader van het kind, was vastbesloten om de voogdij te verkrijgen. "Hij wilde de voogdij terwijl Ayvin en ik altijd samen hebben gewoond. Gescheiden worden van mijn zoon was ondenkbaar en totaal ongerechtvaardigd", schrijft ze in het begin van het boek.
Lees ook: Ayem Nour veroordeeld in Marokko, vader reageert op voogdij zoon
De voormalige realityster vertelt verder: "Maandenlang heeft hij me een overeenkomst voorgesteld. Ik heb me verzet", hoewel ze toegeeft dat het contract "aanlokkelijk" was. Ayem Nour onthult dat haar ex-man haar "een huis voor onze zoon en mij, personeel waardig voor een koninklijke familie en een alimentatie met vier cijfers" aanbood. Maar er was een voorwaarde. Miclet wilde dat "ik me in Marokko zou vestigen en dat ik zou instemmen met het wijzigen van de bezoek- en verblijfsrechten om een co-ouderschap te regelen", legt ze uit.
Een regeling die haar niet aanstond. "Marokko is niet mijn land: hoewel ik er vakanties heb doorgebracht, weet ik niet of we het daar leuk zullen vinden om te wonen, en vooral of Ayvin en ik ons aan deze nieuwe levensstijl kunnen aanpassen." Een ander probleem waren haar professionele verplichtingen als tv-presentatrice. "Het project leek me ingewikkeld. Maar omdat Vincent over voldoende middelen beschikt, bood hij aan om al mijn professionele reizen te betalen, met de vermelding ’economy class’."
Lees ook: Ayem Nour centraal in conflict tussen Marokko en Frankrijk
Uiteindelijk stemde Nour in principe in. "Ik stel een proefperiode voor. Het is geen ja en geen nee. Voeg zwart op wit toe aan deze overeenkomst dat het voor een jaar is en dat we aan het einde van het schooljaar van onze zoon de balans opmaken", zou ze tegen haar ex-man hebben gezegd.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set
Marokkaanse actrice Naïma Bouhmala overleden