22 september 2021 - 18:20 - Sport
De kwalificatiewedstrijden voor het WK-2022 van de Atlas Leeuwen tegen Guinee en Guinee-Bissau zullen uiteindelijk in Marokko worden gespeeld.
Een bron van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) meldt dat Guinee en Guinee-Bissau hun komende wedstrijden niet thuis, maar in Marokko zullen spelen.
Lees ook: Marokkaans elftal verliet Guinee dankzij Koning Mohammed VI
Het Marokkaans elftal moest op 6 september een kwalificatiewedstrijd tegen Guinee spelen, maar deze werd uitgesteld vanwege een staatsgreep tegen president Alpha Condé. De wedstrijd zal uiteindelijk in het Adrar stadion in Agadir plaatsvinden.
De heenwedstrijd tegen Guinee-Bissau staat op 6 oktober in het Moulay Abdellah sportcomplex in Rabat gepland. De terugwedstrijd zal drie dagen later in het Mohammed V complex in Casablanca worden gespeeld.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko