11 april 2023 , 22:00 - Fouad Badel - Sport
Abdessamad Ezzalzouli is dit seizoen in topvorm en bloeit op bij Osasuna. Zaterdag scoorde de Marokkaanse aanvaller twee doelpunten tegen Elche (2-1) in La Liga.
Abdessamad Ezzalzouli droeg sterk bij aan de overwinning van Osasuna op Elche (2-1) afgelopen zaterdag in het El Sadar-stadion in het Spaanse Pamplona. Met zijn twee doelpunten in de 71e en 84e minuut gaf de Marokkaanse aanvaller zijn team de voorsprong in een moeilijke wedstrijd tegen Elche.
Lees ook: Abdessamad Ezzalzouli wordt één van de beste spelers in Europa
"Het tweede doelpunt was ... Ik denk niet dat ik het opnieuw zal doen, maar het was een geweldig doelpunt. Er zullen er nog meer komen. Volgend jaar, enkel God weet het", zei Abde Ezzalzouli in een interview met DAZN. De manier waarop hij zijn tweede doelpunt vierde, viel sterk op. Hij legde zijn reactie uit. "Hakimi en Munir, mijn teamgenoten van het Marokkaans elftal, vroegen me om het te doen als ik doelpunten zou scoren. Het ding met de telefoon is voor een vriend."
Lees ook: Abde Ezzalzouli krijgt bijnaam "Marokkaanse Messi"
Het laatste thuisdoelpunt van Osasuna in het El Sadar-stadion voor deze wedstrijd werd ook gescoord door de Marokkaan, tegen Athletic Club (1-0) in de Copa del Rey op 1 maart.
Schietpartij in Tanger leidt naar internationaal drugskartel
Interpol-verdachte opgepakt in Marokko, verraadt zichzelf met nepadvertentie
Patiënt dood na val van tweede verdieping ziekenhuis Agadir
Khenifra in shock, Franse weldoener was serial kinderverkrachter
Datum Eid ul-Fitr 2026 in Marokko al bekend
Fez versoepelt regels rond alcohol tijdens Ramadan
Crisis bij Afrikaanse voetbalbond na onthullingen over finale Marokko-Senegal
CAF-baas deelt complimenten én tikken uit aan Marokko
Harde ’nee’ voor Marokko in strijd om Afrika Cup-data
Stilte in Rabat over plannen voor Afrika Cup in 2028
Hakim Ziyech vliegt solo: ophef in Marokko om privéjet naar Nederland
Marokko-Brazilië op WK 2026 onbetaalbaar: ticketprijzen exploderen
Marokko houdt vast aan Walid Regragui, koers naar WK begonnen
Arsène Wenger voorspelt: "Marokko pakt de wereldtitel"